Konkurs fotograficzny 2008

10-03-09 Administrator 0 comment

Konkurs fotograficzny 

W grudniu 2008 roku w Gimnazjum w Zbicznie zorganizowany został konkurs fotograficzny pod hasłem „Moja szkoła w obiektywie” zorganizowany przez nauczycielkę panią mgr Anitę Małkowską. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do uchwycenia na zdjęciu tego, co nierozłącznie wiąże się z ich szkołą. Organizatorka zachęcała do pokazania swoich skojarzeń i odczuć odnośnie szkoły, jednocześnie nie ograniczając uczestników wyłącznie do robienia zdjęć gmachu budynku. Autorzy prac mieli pełną dowolność w ukazywaniu esencji i istoty swojej szkoły. Każdy miał możliwość potraktowania tematu w sposób dowolny, jedynym wspólnym mianownikiem miała być szkoła, którą każdy mógł rozumieć w inny sposób. Prace wykonane były na papierze fotograficznym formatu A4.

Zdjęcia można było dowolnie modyfikować przy użyciu dowolnych programów graficznych. Wpłynęło siedem prac konkursowych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 16 grudnia 2008. Zwyciężyła Joanna Warachowska z klasy I A gimnazjum. Poniżej prezentujemy zwycięską pracę konkursową.

Konkurs fotograficzny