Szkolny dzień bez przemocy 2009

04-04-09 Administrator 0 comment

Szkolny dzień bez przemocy

 bez przemocy   

Tego jeszcze w tej szkole nie było. Uczniowie karali uczniów za używanie wulgaryzmów. Można było dostać karę 15 pompek!

Celem akcji „Szkolny dzień bez przemocy”, który zorganizowano 10 kwietnia 2008 roku było eliminowanie zachowań agresywnych, przejawów przemocy w szkole oraz wyrabianie umiejętności radzenia sobie z przejawami przemocy rówieśniczej w szkole. Uczniowie – strażnicy karali innych uczniów mandatami np. za używanie nieprzyzwoitych słów. Kary były dotkliwe. Pompki, przysiady, dyżur w toalecie a nawet trzy okrążenia wokół boiska szkolnego. Młodzież była jednak tego dnia bardzo zdyscyplinowana. Organizatorkami akcji byli uczniowie klasy IB wraz z nauczycielkami – Anitą Małkowską i Moniką Lewińską.

 bez przemocy               bez przemocy
bez przemocy