Konkurs “Wybieram zawód” 2009

30-05-09 Administrator 0 comment

Wybieram zawód – konkurs na prezentację multimedialną

Dnia 14 maja 2009r. odbył się powiatowy konkurs na prezentację multimedialną pt., “wybieram zawód” Organizatorem konkursu były nauczycielki z Gimnazjum nr 1 w Brodnicy. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Anna Kozikowska i Paweł Januszewski. Ich opiekunem była pani Anita Małkowska. Uczniowie musieli przedstawić przygotowaną wcześniej prezentację multimedialną. Celem konkursu było propagowanie wiedzy zawodoznawczej, doskonalenie umiejętności wyszukiwania informacji oraz możliwość samopoznania. Uczestnicy konkursu na omówienie swojej pracy mieli 10 min. Oceniana była rzeczywistość przedstawionych informacji, czytelność i atrakcyjność prezentacji. Każdy uczeń otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz małe vademecum, dzięki któremu łatwiej będzie mu wybrać zawód. W trakcie konkursu przeprowadzano również wywiady z wybranymi uczestnikami. Organizatorzy konkursu przygotowali poczęstunek – były lody, ciasta i inne słodycze.  

pawel 

ania

Więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy!