Konkursy klas I-III 2009

05-06-09 Administrator 0 comment

Konkurs fotograficzny i kunkurs piosenki ekologicznej

Dnia 12 maja 2009 r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs piosenki ekologicznej „Rozśpiewana przyroda”. W konkursie wzięło udział 8 zespołów, 3 solistki i 1 duet.Gościliśmy też artystów ze Szkoły Podstawowej w Pokrzydowie. Wszyscy wykonawcy wykazali się wspaniałym przygotowaniem, dlatego też wszyscy otrzymali nagrody. Po zakończeniu konkursu piosenki ekologicznej organizatorki konkursu -p. Murlik Halina i p. Sarnowska Anna ogłosiły wyniki  wcześniej zakończonego konkursu fotograficznego, zatytułowanego “Zwiastuny wiosny”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów ( 9 z naszej szkoły i 7 ze Szkoły Podstawowej w Pokrzydowie). Uczniowie wykonali przepiękne zdjęcia wiosennych kwiatów, krzewów i drzew owocowych. Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony. GRATULUJEMY!
Pieniądze na zakup nagród dla uczestników konkursów przekazała Rada Rodziców SP Zbiczno i Dyrekcji Szkoły z funduszy szkolnych. Organizatorki konkursów dziękują też wychowawcom, za przygotowanie uczniów.

konkurs

Więcej zdjęć w galerii.