Spotkanie z panią Iwoną Sarnowską

03-11-09 Administrator 0 comment

Spotkanie z panią Iwoną Sarnowską

4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Z okazji tego dnia odbyła się w naszej szkole loteria fantowa, której dochód przeznaczony jest na potrzeby Schroniska dla zwierząt w Brodnicy.
27 października 2009 roku do naszej szkoły przyjechała Pani Iwona Sarnowska, która przedstawiła zgromadzonym uczniom historie powstania schroniska.Opowiadała również o dobrym i złym traktowaniu zwierząt przez ludzi. Uczniowie klasy IIa i IIIa przedstwaiły krótką część artystyczną. Dodatkowo nagrodzono uczniów z numerem 13 w dzienniku w każdej klasie.
Na ręce Pani Sarnowskiej uczniowie przekazali prezenty dla zwierząt oraz kwotę 212,00 złotych, która przeznaczona będzie na sterylizację 3 suczek czekających na adopcję w Szwecji.

p.sarnowska

p.sarnowska2