Andrzejki klas I-III 2009

09-12-09 Administrator 0 comment

Andrzejki klas I-III

Dnia 20.11.2009 roku klasy I-III spędziły razem ze swoimi rodzicami wieczór andrzejkowy tańcząc i bawiąc się na sali gimnastycznej. Oczywiście nie zabrakło również wielu ciekawych wróżby oraz konkursów. Kilka z nich przedstawiamy poniżej.
„Balonowy ludek”
Na środek wychodzi kilka mam ze swoimi dziećmi. Ich zadaniem jest nadmuchanie balona, zawiązanie tak, aby nie uchodziło powietrze, a następnie narysowanie markerem ładnego pana. Wygrywa ten, kto najprędzej upora się z zadaniem.
„Znajdź swojego rodzica”
Wybrani do konkursu rodzice siedzą obok siebie na krzesłach. Dzieci z zawiązanymi oczami mają odnaleźć swojego rodzica.
„Znajdź swoje dziecko”
Prowadząca wybiera kilkoro dzieci, które siadają na krzesłach. Następnie prowadząca zaprasza na środek rodziców dzieci zawiązuje im oczy 5 zachęca aby znaleźli swoje dzieci, dotykając wszystkie po kolei.
„Kim będę?”
Wróżka częstuje dzieci cukierkami. Każdy cukierek ma przymocowaną karteczkę z nazwą zawodu. Rodzice odczytują wróżbę dzieciom.

Dzieci były zachwycone zabawą, co mogły zaprezentować za pomocą kolorowych kartoników, które przyklejały na sylwetce czarnego kota przed odjazdem do domu. Kolor pomarańczowy oznaczał, że impreza bardzo się podobała, kolor niebieski – podobała się mniej, fioletowy – nie podobała się.