Dzień Dziecka 2010

01-06-10 Administrator 0 comment

Obchody Dnia Dziecka w Gimnazjum w Zbicznie

1 czerwca 2010 roku w naszej szkole zorganizowano festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem “Ruch i dietka to zdrowie i piękna sylwetka”. W tym dniu nie odbyły się tradycyjne zajęcia lekcyjne. Uczniowie mieli wiele atrakcji m. in. stoły z dietami, nad którymi pieczę sprawowała Pani Jolanta Wojtkiewicz. Był także konkurs na logo diety, który nadzorowała Pani Anita Małkowska oraz konkurs na Odę do witamin, który przeprowadziła Pani Barbara Michalak. Na festynie gościł wójt naszej gminy pan Wojciech Rakowski, który sprawdzał jak ocenia stoły komisja konkursowa w składzie: pani Zofia Ługowska z Brodnickiego Sanepidu i pani Małgorzata Kłosińska – z-ca dyrektora naszej szkoły. Autorką programu była Pani Jolanta Wojtkiewicz. Festyn został dofinansowany przez Gminę Zbiczno.
Efekty pracy uczniów były zadziwiające. Poniżej prezentujemy tylko niektóre arcydzieła kulinarne. Prawda, że nasza młodzież ma talent!?