Konkurs informatyczny 2009/2010

24-06-10 Administrator 0 comment

UDZIAŁ UCZNIA W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM
„NA MASKOTKĘ SKLEPU KOMPUTEROWEGO”

W roku szkolnym 2009/2010 uczeń klasy IIIA gimnazjum Patryk Seweryński brał udział w ogólnopolskim konkursie na maskotkę sklepu komputerowego. Praca Patryka została wykonana w programie AC3D. Jest to program, który wyświetla, edytuje oraz tworzy grafikę 3D z popularnym modelarzem obiektów/scen 3D dostępnym dla Windows i Linux. Program jest prosty w użyciu lecz również potężny. Patryk bez trudu w pełni wykorzystuje wszystkie jego funkcje.
Do udziału w konkursie Patryka Seweryńskiego zachęciła nauczycielka informatyki – Anita Małkowska. Na początku marca 2010 Patryk wysłał swoją pracę. W sumie wpłynęło 113 prac, jednak niektóre nie spełniały wymogów i zostały odrzucone. Eliminacje odbywały się drogą głosowania on-line. Patryk konkursu nie wygrał, ale zakwalifikował się do pierwszej 18 i jako laureat otrzymał nagrodę rzeczową w postaci programu antywirusowego G Data NotebookSecurity 2010.
Wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkursu jak i jego regulaminu znajdują się na stronie internetowej http://www.2010.av.edu.pl/