Konkurs na Ekoludka 2010/2011

19-12-10 Administrator 0 comment

Konkurs na Ekoludka w roku szk. 2010/2011

W listopadzie br. w naszej szkole odbył się konkurs ,, Na najciekawszego Ekoludka – wykonanego z surowców wtórnych”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkoły podstawowej klas IV-VI. Ekoludki można było wykonać z papieru, butelek typu PET, kubeczków po jogurtach, baterii, tworzyw sztucznych, folii, tekstyliów, puszek. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe. Komisja konkursowa w składzie : M. Choszczewska, E. Kleinowska, L. Jasieniecka wyróżniła i nagrodziła następujace prace:
I miejsce – Kacper Kowalski kl. IV a
II miejsce – Wasilewska Katarzyna kl. V a i Ewa Dądelewska kl. V a (praca grupowa)
III miejce- – Patrycja Milarska kl. Va i Anna Lewandowska kl. V b (raca grupowa)

eko
eko

Wszyscy uczestnicy konkursu ,, Na najciekawszego Ekoludka” zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami pocieszenia. Wyniki konkursu zostały
ogłoszone podczas zabawy andrzejkowej. Wszystkie prace konkursowe zostaną wyeksponowane na wystawie zorganizowanej w BDK-u w terminie 09.12. 2010 -17. 12. 2010

eko