Odnowiona sala gimnastyczna

09-01-11 Administrator 0 comment

Remont sali gimnastycznejremont

W październiku 2008 roku do użytku uczniów oddano wyremontowaną salę gimnastyczną. Modernizacja sali obejmowała: roboty rozbiórkowe, remont stropodachu wraz z dociepleniem i pokryciem, wykonanie elewacji (w tym docieplenie ścian i wyprawa z suchej mieszanki), wymianę stolarki drzwiowej, zabezpieczenie istniejących podłóg i posadzek na czas remontu oraz cyklinowanie i lakierowanie parkietu, montaż stropu podwieszonego, malowanie wewnętrzne, przełożenie lamp oświetleniowych wykonanie instalacji zasilania wentylatorów, a także wykonanie wentylacji grawitacyjno-mechanicznej, wykonanie zewnętrznego odwodnienia  budynku sali w celu osuszenia ścian piwnic. Z nowej sali bardzo zadowoleni są uczniowie, gdyż w komfortowych warunkach przyjemniej się ćwiczy na zajęciach wychowania fizycznego.

 
 
sla gim           sala