Z wizytą we wojsku – 2011

27-05-11 Administrator 0 comment

Wycieczka do Jednostki Wojskowej w Brodnicy

W dn. 20.05.2011r. 39 uczniów z Gimnazjum w Zbicznie brało udział w wycieczce do Jednostki Wojskowej Nr 3537 w Brodnicy. Z okazji Święta Pułku mieliśmy możliwość obejrzeć uzbrojenie i sprzęt wojsk chemicznych. Zapoznaliśmy się z tradycjami i historią jednostki oraz z zakwaterowaniem żołnierzy. Zdobyliśmy również informacje na temat powoływania do zawodowej służby wojskowej oraz Narodowych Sił Rezerwowych.
Dziękujemy Dowódcy 4 Pułku Chemicznego płk. dypl. Bogdanowi Niewitowskiemu za zorganizowanie „Dnia Otwartych Koszar” oraz naszym opiekunom grupy st. szer. Rafałowi Klonowskiemu i szer. Danielowi Jastrzębskiemu, dzięki którym miło spędziliśmy czas na terenie jednostki wojskowej.

we wojsku

wojsko

wojsko

wosjko

wojsko

wojsko

wojsko