Konkurs organizowany przez Wojewodę

15-12-11 Administrator 0 comment

Uczennica Zespołu Szkół w Zbicznie na spotkaniu z Wojewodą

Uczniowie Zespołu Szkół w Zbicznie wzięli udział w konkursie na,, Najciekawsze przedmioty użytkowe i pamiątkowe pochodzące z recyklingu lub nadające się do przetworzenia. Konkurs  ogłoszono w związku z prezydencją Polski w UE. Praca uczennicy IV klasy Szkoły Podstawowej w Zbicznie Darii Jakubowskiej została wyróżniona w kategorii – Eko-gadżet. Uczestnicy konkursu startowali w czterech kategoriach wiekowych oraz przedmiotowych: Eko- gadżet, Eko- ozdoba, Przedmiot użytkowy oraz Przedmiot Pamiątkowy. Do udziału w konkursie zachęciła uczniów nauczycielka  Zespołu Szkół w Zbicznie Monika Choszczewska. Uczennica Daria Jakubowska wraz z dyrektorem p. Izabelą Staniek  i nauczycielką Moniką Choszczewską zostały zaproszone na uroczyste spotkanie do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego w dniu 15 listopada 2011roku.

W załączeniu zdjęcia:

Zdjęcia pamiątkowe na tle prac konkursowych

konkurs

Wyróżniona uczennica Daria Jakubowska wraz z nauczycielką Moniką Choszczewską

konkurs

Wspólne zdjęcie ze spotkania z wojewodą Ewą Mes

konkurs