Akcja charytatywna WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ

06-06-12 Administrator 0 comment

Akcja charytatywna  „WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ”

Akcja charytatywna „WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ” trwała od 28 maja do 01 czerwca 2012 roku.

Akcję zorganizowali nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej w Zbicznie: Paulina Orłowska Kamińska, Wojciech Żurański i Grażyna Nawacka. Głównym celem akcji było:

·         poszanowanie drugiego człowieka,

·         zgodna praca zespołowa,

·         tolerancja, zrozumienie (umiejętność dzielenia się tym, co mamy),

·         kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych.

Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w: kolorowanki tematyce wiosennej, kwiaty z kolorowego papieru, kwiaty z kolorowej krepy, notesy, cukierki, woreczki do stroju gimnastycznego i woreczki zapachowe, poduszki równej wielkości. W akcji aktywnie uczestniczyli uczniowie. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na pomoc dla Angeliki Boczek. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, organizatorzy serdecznie dziękują.