Zbiczno wygrało

20-02-13 Administrator 0 comment

Siatkówka

W mistrzostwach gminy Zbiczno rozegrano w Pokrzydowie mecz pomiędzy gospodyniami a siatkarkami ze Zbiczna. Przyjezdne okazały sie lepsze, wygrywając po tie-breaku 2:1. Podopieczne Katarzyny Wołowskiej wystapią w zawodach powiatowych. 

W środę 9 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół w Pokrzydowie rozegrano turniej gminny w minipiłkę siatkową z udziałem dwóch drużyn. Organizatorem zawodów był Krzysztof Bartnicki, który zaprosił dziewczęta z klas 6 i młodszych ze Zbiczna. Grano do 2 wygranych setów. Pierwszy zakończył się wygraną przyjezdnych 25:17, w drugim lepsze były pokrzydowianki 25:19. O końcowym zwycięstwie zadecydowała 3 partia, która zakończyła się wynikiem 15:12. Dziewczęta z SP w Zbicznie wystąpiły w składzie: Natalia Bajtkiewicz, Aleksandra Wiśniewska, Wiktoria Latarska, Julia Kulka, Patrycja Grążawska, Agnieszka Kamińska, Agata Górecka, Wiktoria Deja – opiekun Katarzyna Wołowska.