Ostatnie pożegnanie Pani Dyrektor

11-03-13 Administrator 0 comment

komunikat

 ,,Można odejść na zawsze,
  by stale być blisko”
                       ks. Jan Twardowski

12 marca 2013r. pożegnaliśmy śp. Izabelę Staniek – Dyrektora Zespołu Szkół  w Zbicznie, która 8 marca 2013r. odeszła od nas na zawsze. Pan Bóg powołał Ją do siebie tak nieoczekiwanie i ta śmierć była zaskoczeniem dla nas wszystkich. Śp. Izabela Staniek rozpoczęła swoją pracę pedagogiczną 25 lat temu w Szkole Podstawowej w Sumówku, a później pracowała w Szkole Podstawowej w Zbicznie. Od 2007r. pełniła funkcję Dyrektora Zespołu Szkół w Zbicznie. Jako nauczycielka i wychowawczyni, a także przełożona była osobą odpowiedzialną, energiczną, pomysłową i wymagającą ale również dającą wiele od siebie. Cieszyła się autorytetem zarówno wśród uczniów jak i wśród pracowników. Nigdy nie odmówiła pomocy, walczyła o dobro szkoły i losy zatrudnionych tu osób. Wszyscy będziemy wspominać p. Dyrektor serdecznie i ciepło, a jednocześnie brakuje nam Jej szczerego śmiechu i ogromnej wielkoduszności. Pozostawiła w historii naszej szkoły pięknie zapisaną kartę i na zawsze pozostanie w sercach tych, którzy wciąż w drodze. Dla wielu z nas była nie tylko szefową ale także przyjaciółką, koleżanką. Trudno zrozumieć, że już nigdy nie stanie w drzwiach szkoły ale mamy nadzieję, że wciąż będzie nad nami czuwać.

Izabela Staniek