Konkurs plastyczny pt: ”Świat zwierząt widziany oczami wrażliwego, odpowiedzialnego dziecka”

21-10-13 Administrator 0 comment

Konkurs plastyczny pt: ”Świat zwierząt widziany oczami wrażliwego, odpowiedzialnego dziecka”.

4 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt.W związku z tym wydarzeniem został przeprowadzony konkurs plastyczny w szkole podstawowej i gimnazjum. Uczestnicy koła plastycznego wykonali prace w następujących technikach: pastel olejna i sucha, farba plakatowa, relief z plasteliny, kredka, techniki mieszane, collage, ołówek. W sumie na konkurs zgłoszono 52 prace. Przed przystąpieniem do pracy opiekunka koła przeprowadziła z uczestnikami rozmowę dotyczącą opieki nad zwierzętami. Dzieci chętnie opowiadały o swoich pupilach. Podczas rozmowy wykazały się dużą wiedzą na ich temat oraz wrażliwością. Na szkolnym korytarzu odbyła się wystawa wszystkich prac.

 

 

 

Nagrody otrzymali:

 I m – Przemysław Różycki kl. V a

 

II m – Kacper Kowalski kl. I b gim.

 

III m – Dominika Irwan kl.V b

 

 
Jolanta Okońska