Konkurs strażacki

10-11-13 Administrator 0 comment

Konkurs strażacki

Dzieci z klasy Ia i Ib Szkoły Podstawowej w Zbicznie wzięły udział w konkursie plastycznym nt. „Strażacy w pracy”, organizowanym przez wychowawców – p. Marka Wójcika i p. Anitę Grzybowską.  Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpiło 8 listopada 2013r. Najlepsze prace wybrało jury w składzie : p. Dyrektor – Krystyna Nowatkowska, Prezes OSP w Zbicznie – p. Roman Kowalski i p. Marosz Andrzejczak.

Laureatami zostali: Alan Pietrzak kl.Ia i Jakub Kucach kl.Ib – I miejsce, Oskar Ulatowski kl.Ia i Jakub Matyjak kl.Ib – II miejsce, Igor Pietrzak kl. Ia i Artur Jakubowski kl.Ib – III miejsce. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Dla pozostałych dzieci przygotowano słodki poczęstunek.  

Fundatorem nagród był Wójt Gminy Zbiczno – p. Wojciech Rakowski.