Piłka koszykowa Zbiczno

03-02-14 Administrator 0 comment

   Dnia 3 lutego 2014r. w sali sportowej Zespołu Szkól w Zbicznie rozegrano mecz w piłkę koszykową z udziałem dwóch drużyn.

Organizator Katarzyna Wołowska zaprosiła Agnieszkę Fiszer wraz z dziewczętami z gimnazjum w Brzoziu.Wygrały podopieczne Katarzyny Wołowskiej.

Tradycyjnie każdego roku spotykamy się w Zbicznie na meczu piłki koszykowej informuje inicjator spotkania nauczycielka wychowania-fizycznego Katarzyna Wołowska. Drużyny mają okazję sprawdzić aktualną formę i poprawić jeszcze swoje umiejętności. Niebawem Mistrzostwa Powiatu brodnickiego. Na parkiecie szkolnej sali rozegrano 4 kwarty po 10 minut. Pierwsza zakończyła się wygraną gospodyń 16::6, drugi remis 6:6, trzeci dla gości 9:8, czwarta dla Zbiczna 18:2. Ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 48:23 dla Zbiczna. Najwięcej punktów 24, gdyż trafiła do kosza 12 razy zdobyła wyróżniająca się w grze Wiktoria Latarska ze Zbiczna. Jednak gratulacje należą się wszystkim zawodniczkom ze Zbiczna i Brzozia.

Dyplomy dla drużyn wręczyła oraz na poczęstunek zaprosiła dyrektor Zespołu Szkół w Zbicznie Pani Halina Murlik życząc dalszych sukcesów.

Skład Zbiczna:Ewa Dądelewska, Wiktoria Latarska, Anna Lewandowska, Katarzyna Wasilewska, Wiktoria Piotrowska, Patrycja Milarska,Julia Kulka, Dominika Krzyżanowska, Natalia Wróblewska, Barbara Kozikowska, Aleksandra Kamińska, Karolina Kamińska, Aleksandra Pieroń.