Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegajmy pożarom’’

17-02-14 Administrator 0 comment

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegajmy pożarom’’

W listopadzie 2013 r. uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegajmy pożarom’’. Pod kierunkiem Jolanty Okońskiej wykonali prace plastyczne w różnych technikach plastycznych: pastel, farba plakatowa, grafika, collage, techniki mieszane. Na konkurs gminny wpłynęło 14 prac uczniów klas III – VI oraz 4 prace z gimnazjum. W wyniku eliminacji powiatowych praca Barbary Kozikowskiej z klasy IIa gimnazjum zajęła I miejsce. Wręczenie nagród odbyło się w siedzibie zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodnicy. Na początku uroczystości wręczenia nagród poseł na sejm Zbigniew Sosnowski powitał uczestników konkursu oraz ich opiekunów. Następnie wręczono laureatom dyplomy, upominki i nagrody książkowe. Na zakończenie uroczystości można było obejrzeć wystawę pokonkursową.

 

                                                                                                                                         Jolanta Okońska