Zespół wokalno-instrumentalny

17-02-14 Administrator 0 comment

Zespół wokalno – instrumentalny

 

Dnia 29.01.2014r. w Brodnickim Domu Kultury odbył się rejonowy przegląd do Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalno – instrumentalny, w skład którego wchodzi dziesięcioro uczniów gimnazjum oraz dwie uczennice szkoły podstawowej. Uczniowie pod kierunkiem Jolanty Okońskiej zaprezentowali  kolędę pt. ,,Znak pokoju”. Podczas śpiewu zespołowi akompaniowała na keyboardzie uczennica gimnazjum oraz troje chłopców na gitarach akustycznych. W wyniku eliminacji rejonowych  zespół zakwalifikował się do udziału w XVI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek , który odbył się w dniu 31.01.2014r. Uczniowie  wykonali  kolędę pt: ,,Znak pokoju” uzyskując wyróżnienie oraz nagrodę książkową. Zespół będzie w dalszym ciągu brał udział w uroczystościach szkolnych środowiskowych.

Skład zespołu:

Wiktoria Deja – keyboard

Paweł Armata – gitara

Eliasz Tracz – gitara

Kacper Kowalski – gitara

Wiktoria Latarska – śpiew

Gabriela Przybylska – śpiew

Alicja Jeleniewska – śpiew

Natalia Bajtkiewicz – śpiew

Katarzyna Kwaśniewska – śpiew

Zofia Lewandowska – śpiew

Paulina Barańska – śpiew

 

opiekun: Jolanta Okońska