Turniej gminny piłki siatkowej Pokrzydowo

28-02-14 Administrator 0 comment

 W mistrzostwach gminy Zbiczno rozegrano w Pokrzydowie mecze w piłkę siatkową i piłkę nożną pomiędzy gospodarzami a gimnazjalistami ze Zbiczna.

28.01.2014r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Pokrzydowie rozegrano turniej gminny w piłkę siatkową i piłkę nożną. Podopieczni Katarzyny Wołowskiej okazali się lepsi wygrywając po tie-breaku 2:1. Organizatorem zawodów nauczyciel wychowania-fizycznego Krzysztof Bartnicki.

W piłkę siatkową grano do 2 wygranych setów.Drużyna składała się z 3 chłopców i 3 dziewcząt. Pierwszy zakończył się wygraną gospodarzy 24:21, w drugim lepsi byli uczniowie ze Zbiczna 25:14, o końcowym zwycięstwie zadecydowała trzecia partia, która zakończyła się wynikiem 15:13 dla Zbiczna.Podopieczni Katarzyny Wołowskiej zajęli pierwsze miejsce w piłce siatkowej jak i również w piłce nożnej.Nauczycielka wystawiła dwie drużyny w piłkę nożną gospodarze jedną.Pierwszy mecz Zbiczno-Pokrzydowo 6:0, drugi mecz Zbiczno-Zbiczno 8:1, Zbiczno-Pokrzydowo 2:0. Pierwsze miejsce Zbiczno, drugie miejsce Zbiczno,trzecie miejsce Pokrzydowo.Gratulacje dla drużyn.Drużyny mogły sprawdzić aktualną formę i poprawić jeszcze swoje umiejętności.Ostateczne spotkania zakończyło się sukcesem dla Zbiczna.Dyplomy dla drużyn wręczyła dyrektor Zespołu Szkół w Pokrzydowie Pani Barbara Kopańska.Rodzicom Panu K.Wilkanowskiemu,P.Wesołowskiej,P.Bykowskiemu,dziękuję za dowóz na zawody sportowe.

Skład : Katarzyna Wasilewska, Julia Kulka, Natalia Bajtkiewicz, Jakub Bykowski, Mateusz Wesołowski, Łukasz Kamiński, Dominik Kwiatkowski, Kacper Klimek, Maciej Osmański.

Opiekun – Katarzyna Wołowska.