Zespół wokalno – instrumentalny na Dniu Kobiet w Zbicznie

10-03-14 Administrator 0 comment

Dnia 02.03.2014r.  w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie odbyła  się  uroczystość ,,Dnia Kobiet’’. W spotkaniu tym  udział wzięli: przewodniczący rady powiatu w Brodnicy  R. Pytlasiński, wójt gminy Zbiczno W. Rakowski, dyrektor Zespołu Szkół w Zbicznie H .Murlik, zastępca dyrektora szkół U. Pomianowska oraz panie – mieszkanki gminy Zbiczno.  Dzień Kobiet uświetnił swoim występem zespół wokalno – instrumentalny gimnazjum pod kierunkiem Jolanty Okońskiej. Z tej okazji  uczniowie przygotowali utwory m.in.  z repertuaru Czerwonych Gitar (Anna Maria), Myslowitza (Hej dziewczyno i Lubiła tańczyć) , Wilków (Baśka) oraz Perfektu (Nie płacz Ewka). Zespół został nagrodzony brawami oraz słodkościami, a dziewczęta otrzymały z rąk p. B.Choszczewskiego róże.