Olimpiada pierwszaków

02-04-14 Administrator 0 comment

Wybrani uczniowie klas pierwszych, zmagali się w dniu  7 stycznia 2014 roku z testem ogólnopolskiej olimpiady „OLIMPUSEK”.

Olimpiada polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu, który zawierał pytania z edukacji polonistycznej, matematycznej i społeczno-przyrodniczej. Test zawierał 21 pytań . Ogólna liczba punktów do zdobycia to 210.

Najlepiej wypadła Maja Szychowska- 193 punkty  i Natalka Kędziorska z klasy I a- 183 punkty zdobywając w ten sposób Dyplom Laureata. Gratulacje.

Kolejne osoby zdobyły Dyplomy Uznania w kolejności zdobytych punktów: Julia Osińska- Ib- 176 punktów, Krystian Średziński-Ib-174 punkty, Alan Pietrzak-Ia-170 punktów, Oskar Ulatowski-Ia-166punktów, Igor Pietrzak, Jakub Kucach, Wiktor Fanslau, Jakub Łańczak.

Wszystkim uczestnikom olimpiady składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w nauce.