Turniej Wiedzy Pożarniczej

02-04-14 Administrator 0 comment

Uczniowie Zespołu Szkół w Zbicznie odnieśli wielki sukces na etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się 28 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy.
Adrian Rumiński zajął I miejsce, Kacper Dolecki V miejsce w grupie I (szkoły podstawowe), Barbara Kozikowska zwyciężyła, a Monika Aranowska była VI w grupie II (gimnazjum). Opiekunem naszej reprezentacji jest Pani Danuta Kozikowska.
W turnieju brała udział młodzież ze szkół z terenu powiatu brodnickiego w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe (12 uczestników), szkoły gimnazjalne (16 uczestników), szkoły ponadgimnazjalne (10 uczestników). Adrian Rumiński i Barbara Kozikowska reprezentować będą Powiat Brodnicki w etapie wojewódzkim OTWP,  który odbędzie się 29 kwietnia w Bydgoszczy. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach turnieju.