XVI Bieg Czerwonokrzyski Szansa dla Zdrowia Brodnica

09-05-14 Administrator 0 comment

 Organizatorem wyjazdu nauczycielki: Katarzyna Wołowska, Urszula Pomianowska, Krystyna Nowatkowska, Anna Sarnowska.

Na stadionie miejskim w Brodnicy pomimo ulewnego deszczu w biegu uczestniczyły prawdziwe tłumy. Do zawodów zgłosiło sie 1206 uczestników z 40 placówek oświatowych, zakładów pracy i klubów sportowych.

Szkołę w Zbicznie reprezentowało 86 uczestników, wystartowali w wielu grupach wiekowych na różnych dystansach.

Ogromną niespodziankę zrobiły przedszkolaki: I miejsce Hubert Fanslau, III miejsce Katarzyna Kleinowska, VI miejsce Patryk Wołowski.

Wszystkie dzieci z przedszkola punktowały, dlatego drużynowo zajęły II miejsce w grupie 4-5 latków oraz III miejsce w grupie 6 latków. Nasze skrzaty otrzymały piękne puchary i dyplomy dla szkoły. Zawodnicy: Nikola Wołowska, Weronika Nehring, Bartosz Nehring, Cezary Chojnowki, Borys Wasilewski, Bartosz Dolecki, Blanka Szczawińska, Szymon Meler, Jan Głodowski, Zuzanna Pawlewicz. Wszystkim Rodzicom z przedszkola dziękujemy za tak liczne przybycie ze swoimi dziećmi na zawody.

II miejsce drużynowo zajeło Gimnazjum Zbiczno – puchar i dyplom dla szkoły. Indywidualnie: Katarzyna Wasilewska II miejsce, Dawid Duda IV miejsce, Dominika Krzyrzanowska VII miejsce, Patrycja Milarska VIII miejsce.

Katarzyna Wołowska zajeła III miejsce w kat. open.

Wszyskim zawodnikom gratulujemy udziału w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.