VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

02-06-14 Administrator 0 comment

 30 maja 2014r. odbył się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłonowie Pomorskim  VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II gimnazjum Katarzyna Wasilewska oraz zespół wokalno – instrumentalny gimnazjum. Kasia zaśpiewała piosenkę z repertuaru Adele pt. „Someone like you”, a zespół w składzie: keyboard – Wiktoria Deja, gitara – Eliasz Tracz, śpiew – Wiktoria Latarska, Paulina Barańska i Kacper Kowalski wykonał utwór z repertuaru zespołu The Cranberries pt: ,,Zombie”.

W kategorii zespoły: gimnazja i szkoły ponad gimnazjalne zespół otrzymał wyróżnienie. Nagrody dla laureatów ufundował burmistrz Jabłonowa Pomorskiego T.Fuks.

Jolanta Okońska

Magdalena Stawska-Pikulska