Mikołajkowy Turniej w Siatkówkę

01-01-15 Administrator 0 comment

Mikołajkowy Turniej w Siatkówkę
12 grudnia w sali sportowej Zespołu Szkół w Pokrzydowie rozegrano gminny mikołajkowy turniej w piłkę siatkową z udziałem dwóch drużyn.Organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Bartnicki,który zaprosił dziewczęta i chłopców z gimnazjum ze Zbiczna wraz z Katarzyną Wołowską.
Pani dyrektor Barbara Kopańska otworzyła turniej życząc wszystkim dobrej zabawy.Grano do dwóch wygranych setów.Pierwsze zaczęły dziewczęta.Pierwszy set zakończył się wygraną przyjezdnych 25:17,w drugim lepsze były pokrzydowianki 25:19.O końcowym zwycięstwie miała zadecydować trzecia partia.Po emocjonującej grze wygrały dziewczęta z Pokrzydowa 15:13.Wśród chłopców lepsi okazali się podopieczni Katarzyny Wołowskiej wygrywając dwa sety.Pierwszy 25:23,drugi 25:20.Wyróżniający się zawodnicy na parkiecie to Zuzanna Lubczyńska z Pokrzydowa oraz Dominik Kwiatkowski ze Zbiczna.Dyplomy i puchary dla drużyn wręczyła Barbara Kopańska dyrektor Zespołu Szkół w Pokrzydowie.
Chłopcy z gimnazjum w Zbicznie wystąpili w składzie:Dominik Kwiatkowski,Kamil Biegański,Wiktor Wilkanowski,Maciej Osmański,Łukasz Kamiński,Kacper Klimek, Jakub Bykowski,opiekun-Katarzyna Wołowska.
Dziewczęta z gimnazjum w Pokrzydowie wystąpili w składzie:Zuzanna Lubczyńska,Sandra Knorps,Aleksandra Zielińska,Karolina Mierzejewska,Michalina Kwiatkowska,Kinga Baron,Sylwia Czarnecka,opiekun-Krzysztof Bartnicki.