Walentynki w naszej szkole

16-02-15 Administrator 0 comment

Walentynki

Dnia 13.02.2015 roku w naszej szkole odbyły się walentynki. Na przerwach można było kupić kartki walentynkowe, ciasto, babeczki lub ozdoby okolicznościowe. Szkolne korytarze były ozdobione tekturowymi sercami oraz balonami. Działała również poczta walentynkowa, do której można było wrzucać życzenia walentynkowe do skrytych lub jawnych miłości. W tym dniu można było posłuchać romantycznych piosenek przez szkolne radio.

Od godziny 16:00 do 20:00 odbyła się szkolna dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum oraz Panią Jolantę Wojtkiewicz. Było wiele zabaw i konkursów. Tańcom nie było końca.

Dekorację szkoły oraz kiermasz przygotowała Pani Anita Małkowska wraz z uczniami: Moniką Szefler, Wiktorią Deja oraz z Danielem Bartnickim.