Dzień Hobbysty

27-03-15 Administrator 0 comment

Dzień Hobbysty w Gimnazjum w Zbicznie

W dniu 27 maja odbył się w szkole Dzień Hobbysty. Uczniowie klas I-III gimnazjum prezentowali przedmioty swoich zainteresowań oraz hobby. Można było zobaczyć ciekawą kolekcję rysunków. Uczniowie prezentowali swoje talenty taneczne i muzyczne. Adrianna Zyra  prezentowała swoje prace wykonane techniką Decoupage. Jest to metoda zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Uczniowie bardzo chętnie oglądali wystawy przygotowane przez swoje koleżanki i kolegów, dopytywali m.in.: o to jak zaczęła się przygoda z prezentowanym hobby, dlaczego coś stanowi przedmiot ich zainteresowań, ile eksponatów liczy pełna kolekcja. Imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz magii karcianej zaprezentowanej przez Pawła Armatę.

Dzień Hobbysty przygotowała pani Jolanta Wojtkiewicz.