Ćwierćfinał wojewódzki w Grudziądzu

26-05-15 Administrator 0 comment

Ćwierćfinał wojewódzki w Grudziądzu

Dnia 18.03.2015r. odbył się ćwierćfinał wojewódzki w Grudziądzu w piłkę koszykową.Zajmując pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu dziewczęta świetnie zaprezentowały swoje umiejętności koszykarskie podczas zawodów w Grudziądzu.

Podopieczne p.Katarzyny Wołowskiej zajęły III miejsce. Mecz o II miejsce był bardzo wyrównany, gdyż  dziewczęta z Gimnazjum nr 2 Piaski wygrały tylko 3 pkt. ze Zbicznem – wynik 25:22.

Gratulacje należą się dla całej drużyny. 

Skład: Katarzyna Wasilewska, Patrycja Milarska, Julia Kulka, Ewa Dądelewska, Wiktora Latarska, Anna Lewandowska, Wiktoria Piotrowska, Dominika Krzyżanowska, Joanna Czubkowska, Natalia Wróblewska, Zofia Lewandowska, Natalia Olszewska, Patrycja Olszewska, Barbara Kozikowska.

I miejsce – Gimnazjum nr 7 Grudziądzu.

II miejsce – Gimnazjum nr 2 Piaski.

III miejsce – Gimnazjum Zbiczno.