Wystawa prac uczniów

26-05-15 Administrator 0 comment

 Wystawa prac uczniów 

Dnia 19 maja 2015 roku podczas zebrania z rodzicami uczniowie zaprezentowali swoje talenty. Na korytarzu szkolnym wystawiono prace wykonane podczas zajęć technicznych z panią Anitą Małkowską. Dominowała technika papieroplastyczna decoupage. Jest to metoda zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Nasi uczniowie tworzyli decoupage na szklanych słoikach, pniu drewna oraz na odlewach gipsowych. Zaprezentowano także kartki okolicznościowe wykonane techniką quilling i iris folding oraz kwiaty z krepiny. Prace uczniów zostały wycenione oraz w większości sprzedane i dzięki temu zebraliśmy 141 zł. Pieniądze zostaną przekazane do depozytu szkoły i wykorzystane w przyszłości na zakup materiałów niezbędnych do wyrobu kolejnych “małych arcydzieł”.

 

 A tak pracowali uczniowie gimnazjum na zajęciach technicznych, aby mogła powstać ta wystawa: