Dzień dziecka 2015

27-05-15 Administrator 0 comment

Dzień dziecka 2015

  23 maja 2015 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień dziecka. Dzień ten zaplanowano na sportowo. Odbył się III SZKOLNY BIEG PO ZDROWIE I UŚMIECH. W biegach uczestniczyły wszystkie chętne dzieci z klas I- III.

 Dyplomy, medale i nagrody otrzymali: 

 -wśród pierwszoklasistów                      

1. miejsce -Patryk Wołowska

2.miejsce -Jakub Zieliński

3.miejsce- Konrad Zieliński

 – wśród drugoklasistów                       

1. miejsce -Wiktor Fanslau

2.miejsce- Oskar Ulatowski

3.miejsce- Jakub Jankowski

 – wśród trzecioklasistów                     

1.miejsce- Kacper Babalski

2.miejsce- Adrianna Apczyńska

3.miejsce- Natalia Meller

W biegu dla dorosłych zwyciężyli:           

1.miejsce –  p. K. Wołowska

2.miejsce – p. A.Zielińska

3.miejsce – p.G .Malinowski.

Po biegach dzieci dały upust swojej wyobraźni i talentom plastycznym , malując kredą wiosenną łąkę na płycie boiska. Wszystkie rysunki były piękne, zatem nagrody- piłki, przyznane zostały losowo i trafiły do klas III a i III b. Gratulacje.Nauczycielki klas I-III przygotowały różne zawody, konkurencje dla uczniów. Każdy mógł popisać się swoimi umiejętnościami i zdobyć w nagrodę słodkiego batonika. Jedną z atrakcji w tym dniu był wspólny taniec wszystkich uczniów klas młodszych. Wykonaliśmy układ  taneczny do piosenki Chocolate. Przy dźwiękach tej muzyki bawili się dobrze nie tylko młodsi uczestnicy zabawy , rodzice  i nauczyciele również.Z radosnym uśmiechem  kończyliśmy nasza zabawę na piknikach klasowych posilając się samodzielnie przygotowanymi kanapkami i słodkościami. Serdecznie dziękujemy mamie uczniów klasy II a p. M Pietrzak , która kredkami do malowania twarzy zamieniała naszych uczniów w kotka, motyla, smoka, pająka itp., wedle życzenia dziecka. W tej ciężkiej pracy – kolejka była nieskończenie dłuuuuga- wytrwale pomagała jej p. I. Jakubowska, której też serdecznie dziękujemy .Piękne podziękowania kieruję również do wszystkich uczniów, za ich udział i uśmiech na twarzy, rodzicom za zainteresowanie i wspieranie swoich dzieci, nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie uczniów.