Turniej recytatorski

28-05-15 Administrator 0 comment

Turniej recytatorski 

27.05.2015 r uczniowie klasy 2a i 2b wzięli udział w Turnieju Recytatorskim “O Pioro Jana Brzechwy” , który odbył się w Brodnickim Domu Kultury. Celem konkursu było zainteresowanie najmłodszych sztuką recytatorską z uwzględnieniem dbałości o kulturę  “żywego słowa” , popularyzacja polskiej i światowej literatury dziecięcej oraz inspirowanie do twórczych poszukiwań indywidualnych sposobów artystycznej wypowiedzi. W turnieju w kategorii szkoły podstawowej klas I – III wzięło udział 47 uczestników. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów:

Wiktor Fanslau z klasy 2b,

Agata Markowska z klasy 2b

Julia Osińska z klasy 2b

Krystian Średziński z klasy 2b

Jakub Łańczak z klasy 2a.

 

Wyróżnienie w turnieju otrzymał Jakub Łańczak z klasy 2a .

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i zachęcamy do dalszego obcowania z literatutrą dziecięcą.