Sukces na festiwalu

08-06-15 Administrator 0 comment

Sukces na festiwalu

07 czerwca 2015 w Jabłonowie Pomorskim odbył się Festiwal Pieśni Maryjnej pod honorowym patronatem przełożonej generalnej zgromadzenia sióstr pasterek od opatrzności bożej im. Gracjan Zborała. W pięknym zamku dzieci ze Zbiczna zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Wśród solistów wystąpiła Wiktoria Wilkanowska, która otrzymała wyróżnienie. W kategorii zespoły szkoły podstawowe dzieci z przedszkola zdobyły I miejsce, a zespół wokalno-instrumentalny pod kierunkiem p. Jolanty Okońskiej w kategorii zespoły gimnazjum zdobył II miejsce. Dzieci z przedszkola do konkursu przygotowały panie nauczycielki: Agnieszka Kalisz, Monika Oświałdowska-Kania, Dorota Jamroży, Monika Choszczewska i Katarzyna Słomińska. Nagrodzeni otrzymali artystycznie wykonane anioły oraz dyplomy.