Zwycięska “fotka”

15-06-15 Administrator 0 comment

Zwycięska “fotka”

 Zdjęcie uczennicy klasy III a gimnazjum Katarzyny Wasilewskiej zdobyło wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Ciekawe zjawiska na niebie”. Organizatorem konkursu był Wydział Projektów Edukacyjnych i Stypendiów, Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego we  współpracy z Gimnazjum nr.1 w Kruszwicy, a patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Kujawsko  – Pomorskiego p. Piotr Całbecki   oraz  Burmistrz Kruszwicy p. Dariusz Witczak. Należy dodać, że zdjęcie Kasi zdobyło już I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym „Wszechświat w obiektywie” organizowanym przez Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, jak również I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym organizowanym w naszej szkole. Zdjęcie zostało wykonane podczas częściowego zaćmienia Słońca 20 marca 2015r.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie naszej laureatki.

Gratulujemy !!!