Warsztaty teatralne NTV

09-11-15 Administrator 0 comment

Udział młodzieży Zespołu Szkół w Zbicznie w warsztatach teatralnych

 „NTV – telewizja młodych”

03 listopada 2015r. uczniowie Zespołu Szkół w Zbicznie brali udział w warsztatach teatralnych „NTV – telewizja młodych”. Odbyły się one w Brodnickim Domu Kultury.

Przy wejściu losowo wybrane osoby dostały karty o różnych kolorach. Warsztaty rozpoczęły się pokazem jak powstają wiadomości przekazywane w telewizji.

Następnie prowadzący zapraszał na scenę poszczególnych uczestników z wylosowanymi kolorami. Wśród nich byli nasi uczniowie. Kolor czarny – młodzież z takim kolorem przedstawiała prognozę pogody. Kolor fioletowy – wiadomości sportowe. Były też prezentacje antyreklamy, wydarzeń z podróży oraz wywiady z publicznością. Te wszystkie zmagania były profesjonalnie nagrywane i wyświetlane na dużym ekranie. Na zakończenie zebrani zgłaszali swoje uzdolnienia i hobby. Zgromadzonych w sali koncertowej zachwyciła swoim śpiewem Zosia Lewandowska. Wszyscy zadowoleni wracali pełni wrażeń do domu.

Opiekun

Jolanta Wojtkiewicz

img_0197.jpg