Andrzejki

30-11-15 Administrator 0 comment

Organizacja „Andrzejek 2015

27 listopada – ostatni piątek przed adwentem, Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Zbicznie, pod opieką pani Jolanty Wojtkiewicz, zorganizował szereg atrakcji.

Na dużych przerwach, na korytarzach szkolnych, spotkać można było dobre wróżki i wróżbitów. Przedstawiciele każdej z klas proponowali na swoich stoiskach różnego typu wróżby. Przepowiednie dotyczyły tylko pięknej przyszłości.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg
 

Na godzinach wychowawczych Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność gimnazjalną na „Muzyczne andrzejki”. Każda klasa miesiąc wcześniej losowała określony typ muzyki, do której należało przygotować przedstawienie w postaci muzycznej np.: teledysku, tańca, śpiewu itp. Wszyscy pracowali wytrwale. Przedstawione pokazy przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorki, pani Jolanty Wojtkiewicz. Jury, w składzie pań dyrektor:  Haliny Murlik i Urszuli Pomianowskiej, miało trudne wybory. Mimo, że przyznano poszczególne miejsca i wyróżnienia wygrani byli wszyscy. Cała impreza zintegrowała zespoły klasowe i zapewniła wszystkim wspaniałą zabawę.

I miejsce – klasa III a

II miejsce – klasa III b

III miejsce – klasa II a

Wyróżnienia : klasa I a, I b, II b.

Gratulacje za ciekawe pomysły, luz i dobrą zabawę na scenie.

and.JPG and10.JPG and11.JPG
and12.JPG and13.JPG and14.JPG
and15.JPG and16.JPG and17.JPG
and18.JPG and19.JPG and20.JPG
and7.JPG and8.JPG and9.JPG