Wieczór poetycko-muzyczny

30-11-15 Administrator 0 comment

 

Piosenką i wierszem rozjaśnijmy jesienną szarugę”

Pod takim hasłem, 18 listopada o godz.16 odbył się w naszej szkole wieczór poetycko-muzyczny, na który zaprosiliśmy okolicznych mieszkańców. Na spotkanie przybyło wielu gości, wśród nich dyrektor szkoły pani Halina Murlik, rodzice i dziadkowie naszych uczniów oraz nauczyciele. Uczniowie klas trzecich śpiewali i tańczyli w rytmie jesiennych dźwięków. Młodzież z gimnazjum recytowała pełne refleksji i jesiennej zadumy utwory polskich poetów. Podczas spotkania przekazaliśmy informacje na temat akcji charytatywnej “Warto być bohaterem”, w której bierzemy udział i zachęciliśmy do jej wsparcia. Sprzedawaliśmy własnoręcznie wykonane ozdoby i przetwory z domowych spiżarni nauczycielek. Kawę i ciasto serwowały wspierające nas mamy uczniów. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Udało nam się pozyskać 344 zł, które przesłałam na podane konto Caritasu w dniu 24 listopada.

Wieczór poetycko-muzyczny zorganizowały: Longina Jasieniecka, Anita Grzybowska i Joanna Hartka.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i wsparcie akcji.

 
Longina Jasieniecka