Jaka to melodia? Teleturniej

17-01-16 Administrator 0 comment

Organizacja imprezy szkolnej „Jaka to melodia?”

W ostatni dzień przed feriami Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował dla całej społeczności uczniowskiej, konkurs muzyczny – „Jaka to melodia?”. Okazją była 4 rocznica otwarcia radiowęzła „Migotka”. Autorami pomysłu byli Monika Szefler, Wiktoria Deja i Daniel Bartnicki.

Do konkursu przystąpiło 12 uczniów, po dwóch przedstawicieli z każdej klasy. Byli to: Wiktoria Latarska, Agnieszka Kamińska, Mateusz Wesołowski, Maciej Osmański, Szymon Otremba, Dominik Cerklański, Kornel Kowalski, Karol Rydzyński, Oliwia Bykowska, Ola Liżeńska, Ola Zielińska i Paulina Armata.

Zwyciężyła drużyna klasy III a, drugie miejsce zajęła klasa III b, trzecie klasa I a.

Na zakończenie zwycięska para Wiktoria Latarska i Agnieszka Kamińska zaśpiewały na żywo. Wszyscy bawili się w wesołej muzycznej atmosferze.

Opiekun

Jolanta Wojtkiewicz

j1.JPG j2.JPG j3.JPG
j4.JPG