Konkurs “Wybieram zawód”

08-06-16 Administrator 0 comment

“Wybieram zawód – prezentacja multimedialna”

Dnia 07.06.2016 roku uczniowie Gimnazjum w Zbicznie przystąpili do VIII Powiatowego Konkursu “Wybieram zawód – prezentacja multimedialna”. Organizatorem konkursu były nauczycielki Gimnazjum nr 1 w Brodnicy przy ulicy Wiejskiej panie: Betina Lisiecka i Oliwia Balewska. Celem konkursu było przygotowanie uczniów do trafnego wyboru zawodu i drogi dalszego kształcenia. Do konkursu z naszej szkoły przystąpili: Monika Szefler z klasy IIIb oraz Adam Kędziorski z klasy IIa. Opiekunami uczniów były panie: Anita Małkowska i Monika Lewińska. Tym razem nie udało się zająć czołowych miejsc. Jednak uczniowie otrzymali dyplomy uznania oraz nagrody: piłkę do gry i ładowarkę Duracell.

Prezentacja Moniki Szefler:

Prezentacja Adama Kędziorskiego:

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg