Laureaci ogólnopolskich konkursów

13-06-16 Administrator 0 comment

Laureaci ogólnopolskich konkursów

         Uczniowie Zespołu Szkół  wzięli udział w  kolejnej edycji ogólnopolskich  konkursów przedmiotowych “ALBUS 2016”. W tym roku szkolnym grupa 37  uczniów naszej szkoły  zmagała  się z pytaniami z fizyki i matematyki.  Mamy powody do dumy i zadowolenia , ponieważ nasi uczniowie zdobyli  tytuły laureatów i wyróżnienia. Laureatami  z matematyki zostali Sebastian Sikorski z klasy I a gimnazjum oraz Kacper Tomczykowski z klasy 4 b szkoły podstawowej. Wśród wyróżnionych znaleźli się ponownie Sebastian Sikorski w konkursie z fizyki i Oskar Duda z klasy 4 a w konkursie z matematyki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

                                                                      Rafał Laskowski