Wakacyjne remonty

17-08-16 Administrator 0 comment

WAKACYJNE REMONTY

W naszej szkole odbywa się gruntowny remont sali gimnastycznej oraz naprawa sufitu i malowanie ścian w pokoju nauczycielskim.

Podczas roku szkolnego zajęcia z wychowania fizycznego dla klas IV-VI i gimnazjum odbywają się w pięknej, nowo pobudowanej i oddanej do użytku w październiku 2015 hali widowiskowo-sportowej. Uczniowie klas I-III  SP większość zajęć sportowych realizują w szkolnej sali gimnastycznej. W budżecie Gminy na rok 2016 zaplanowano m.in. środki finansowe na remont sali. Prace remontowe objęły: renowację parkietu, wykonanie sceny, malowanie ścian.

Po wakacjach, sala gimnastyczna będzie służyła również jako sala kinowo- widowiskowa. Na ścianie nad sceną znajduje się duży ekran, na którym będzie można obejrzeć nowości filmowe, prezentacje multimedialne czy też ciekawe prelekcje. W sali gimnastycznej jest też stałe łącze internetowe.

Remont sali gimnastycznej:

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg

Remont pokoju nauczycielskiego:

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg