Spotkanie z policjantem

13-09-16 Administrator 0 comment

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W ZESPOLE SZKÓŁ W ZBICZNIE

Dnia 13 września 2016 r. do naszej szkoły przybyli policjanci z Powiatowej Komendy Policji z Brodnicy – oficer prasowy starszy aspirant – Pani Agnieszka Łukaszewska oraz starszy aspirant – Łukasz Guzowski.

Mundurowi spotkali się z najmłodszymi uczniami – dziećmi Przedszkola i klas I, II w celu przeprowadzenia pogadanki na temat podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w szkole , w domu, w drodze do i ze szkoły oraz podczas zabaw. Przypomnieli o konieczności noszenia znaczków odblaskowych. Odpowiadali na wiele pytań, które zadawały dzieci i wyjaśniali  niebezpieczne zdarzenia.

Po spotkaniu zadowolone i przepełnione ważnymi informacjami dzieci rozeszły się do swoich sal lekcyjnych.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY FUNKCJONARIUSZOM POLICJI  ZA PRZEPROWADZONĄ PRELEKCJĘ !!!!

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg