Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

03-10-16 Administrator 0 comment

MIĘDZYNARODOWY

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

30 września 2016r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w konkursie o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Konkurs polegał na jak najszybszym i oczywiście bezbłędnym  rozwiązaniu 15 przykładów tabliczki mnożenia. Tytuł Mistrza zdobyła Oliwia Kozikowska – uczennica klasy VI a, która bezbłędnie rozwiązała wszystkie przykłady w czasie 29.83 sekundy. Ponadto wyłoniono Mistrzów w poszczególnych klasach:

– klasa IV a  Oskar Ulatowski   38.04 s,

– klasa IV b Wiktor Fanslau    39.38 s,

– klasa V a Julia Piotrowska  38.58 s,

– klasa V b Marcin Nejman 38.33 s,

– klasa VI b Karolina Kędziorska 32.51 s.

Wszyscy Mistrzowie otrzymali słodkie tabliczki….., tym razem czekolady i gromkie brawa.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki z Zespołu Szkół w Zbicznie: pani Grażyna Kędziorska, pani Bernadeta  Kleinowska oraz pan Rafał Laskowski.

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg