Pasowanie na czytelnika

25-10-16 Administrator 0 comment

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

 Dnia 26.10.2016 roku jak co roku biblioteka szkolna zorganizowała uroczystość pasowania na czytelnika. Uroczystość przeprowadził bibliotekarz szkolny p. Żurański. Podczas wizyty w bibliotece uczniowie klas II  w obecności wychowawczyń:  p. Wójcik, p. Nowatkowskiej i p. Ośwałdowskiej-Kanii  zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pasowanie na czytelnika odbyło się w bibliotece szkolnej, a poprzedzone było lekcją z przysposobienia czytelniczego przeprowadzoną przez p. Żurańskiego, podczas której nowi czytelnicy poznali zasady korzystania z biblioteki, dowiedzieli się jak należy szanować książki oraz otrzymali dyplomy. Po uroczystości uczniowie narysowali rysunki z swojej pierwszej wizyty w bibliotece szkolnej.

11.jpg 12.jpg 13.jpg
14.jpg