Pasowanie na ucznia 1 klasy SP

03-11-16 Administrator 0 comment

 Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej w Zbicznie

6 października 2016 roku uroczyście  przyjęliśmy  do grona społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół w Zbicznie nowych pierwszoklasistów. Po zaprezentowaniu przez nich części artystycznej, pasowania dokonała dyrektor szkoły – p.  mgr Halina Murlik. Pierwszoklasiści otrzymali prezenty z okazji swego święta od swoich rodziców i Rady Rodziców działającej w naszej  szkole. Tego dnia uczniowie klas trzecich uczcili święto pierwszaków oraz wszystkich pracowników szkoły  i  z okazji nadchodzącego  Dnia Komisji  Edukacji  Narodowej, zaprezentowali wiersze, piosenkę  i taniec.

Klasa pierwsza- wychowawca: mgr  Anita Grzybowska

1.Calińska  Patrycja

2.Jesionkowska  Maja

3.Kucach  Zofia  Aniela

4.Kulwicki  Dawid

5.Staniek  Oliwier  Łukasz

6.Wiśniewska  Patrycja

7.Wiśniewski  Kacper

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg