„Dzień Chłopaka” w Gimnazjum w Zbicznie

14-11-16 Administrator 0 comment

Organizacja „Dnia Chłopaka” w Gimnazjum w Zbicznie.

Dnia 30 września 2016 roku w Gimnazjum obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”. Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował wiele niespodzianek.

Dziewczęta z klasy III a poprowadziły w tym dniu specjalne wydanie audycji radiowej. Były życzenia, wesołe anegdoty, znaczenia imion naszych chłopców.

Następnie wszyscy spotkali się na boisku szkolnym. Jury,  w skład którego weszły przedstawicielki każdej z klas oceniało zmagania kolegów biorących udział w konkursie. Chłopcy rozpoczęli zmagania przez ciekawe przedstawienie się. Wykazali się umiejętnością wiązania krawatu oraz zaplatania warkoczy swoim koleżankom. Odpowiadali na zadane pytania: w tym min.: kto jest ministrem edukacji, ile sekund trwa duża przerwa, jaka jest pełna nazwa naszej szkoły. Rywalizowali również w zawodach sportowych na skakance czy kole hula hop. Wyłoniono Super Chłopaka, ale wszyscy otrzymali zdrowe soki owocowe.

Wieczorem młodzież bawiła się wesoło na dyskotece szkolnej.

 

Organizatorka

Jolanta Wojtkiewicz

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg