Udział młodzieży w “Dniu Seniora”

21-11-16 Administrator 0 comment

Udział młodzieży w „Dniu Seniora”

Dnia 20 listopada 2016 roku, w Gminie w Zbiczno świętowano „Dzień Seniora”. Uroczystości odbywały się równolegle w świetlicy wiejskiej w Cichem oraz w Zbicznie.

Młodzież Zespołu Szkół w Zbicznie przygotowała część artystyczną. Zespół wokalny pod kierunkiem pani Iwony Szwarackiej, przygotował wiązankę muzyczną. Gimnazjaliści z III a, pod opieką wychowawczyni, pani Jolanty Wojtkiewicz, pokazali występ teatralny. Całość zakończył taniec współczesny młodszych uczniów, przygotowanych przez panią Bogusławę Schier. Zebrani goście miło się bawili podczas występów, które nagrodzono gromkimi brawami. Najlepsze życzenia Seniorom złożył wójt gminy pan Wojciech Rakowski, dziękując jednocześnie młodzieży za wspaniałe występy oraz rodzicom za dowóz dzieci na tę uroczystość.

sen1.JPG sen10.JPG sen11.JPG
sen12.JPG sen13.JPG sen14.JPG
sen15.JPG sen2.JPG sen3.JPG
sen4.JPG sen5.JPG sen6.JPG
sen7.JPG sen8.JPG sen9.JPG