Kiermasz świąteczny

04-01-17 Administrator 0 comment

Kiermasz świąteczny

Nauczyciele świetlicy szkolnej wraz z p. Anitą Małkowską jak i panią Jolantą Okońską przygotowali kiermasz świąteczny. Dzieci przez okres poprzedzający święta, zarówno w czasie zajęć świetlicowych, technicznych jak i plastycznych wykonywali ozdoby świąteczne, oraz inne przedmioty o tematyce świątecznej. W wyniku ich zmożonej pracy udało nam się wystawić na kiermaszu bardzo dużo produktów, z których dochód przeznaczyliśmy na zakup gier i zabaw świetlicowych.
Kiermasz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród naszych uczniów, jak i rodziców odwiedzających naszą szkołę. Dzięki pracowitości naszych uczniów jak i hojności osób dokonujących zakupu na kiermaszu udało nam się zebrać kwotę 780 złotych. Zachęceni dotychczasowym sukcesem, już planujemy kolejne akcje mające na celu aktywizację naszych podopiecznych.

0.jpg 1.jpg 10.jpg
11.jpg 12.jpg 13.jpg
14.jpg 15.jpg 16.jpg
17.jpg 18.jpg 19.jpg
2.jpg 20.jpg 21.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg