Wycieczka do Torunia

16-01-17 Administrator 0 comment

Wycieczka do Torunia

Uczniowie naszego gimnazjum 11 stycznia 2017r. pojechali na wycieczkę do Torunia. Wyjazd, oprócz dużej przyjemności, był realizacją programu „Trzymaj formę”. W programie była jazda na lodowisku „Mentor”, która zapewniła wszystkim dużo ruchu i uśmiechów. Po wysiłku fizycznym młodzież posiliła się zdrową żywnością, a następnie odpoczywała na filmie „Po prostu przyjaźń”. Ekranizacja okazała się wspaniałym obrazem różnych odcieni prawdziwej przyjaźni. Bardzo wszystkich wzruszyła i przyczyniła się do wielu przemyśleń.

Wycieczka była dla uczniów klasy III a sponsorowana przez panią dyrektor Halinę Murlik jako nagroda dla najsympatyczniejszej klasy naszego gimnazjum. Opiekunkami w czasie wyjazdu były pani Wioletta Kędziorska oraz organizatorka pani Jolanta Wojtkiewicz, która była dumna z postawy swoich podopiecznych.

Organizatorka

Jolanta Wojtkiewicz

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
10.JPG 11.JPG 12.JPG
13.JPG 14.JPG 7.JPG
8.JPG 9.JPG